Google AdWords

Google Adwords Uzmanı

Google Adwords Uzmanı
Google Adwords Uzmanı demek, Google gibi büyük bir mecraya Google Adwords platformu aracılığıyla, hedef kitlenize rahatlıkla ulaşmanızı sağlayan ve kazancınızı arttırmanızda büyük rol oynayan, Google Adwords Eğitimi almış ve yapmış olduğu reklam çalışmalarıyla tecrübe edinmiş kişilere Google Adwords Uzmanı denmektedir.

Neler Mi Yapıyoruz?

  • Sektör Analizi

Google Adwords Uzmanı Olarak bulunmuş olduğunuz sektörün en ince detayına kadar analizini yapıyoruz. Sunmuş olduğunuz hizmet ve ya ürünün hedef kitlesinin bulunmuş olduğu mecraları buluyoruz. Reklam çalışması yapılmadan önce sektörel anahtar kelime arayışı ve maliyet hesaplaması yapıyoruz. Sektörünüzün rekabet oranına göre ilerlemeniz gereken yol haritasını oluşturuyoruz.

  • Rakip Analizi

Bulunmuş Olduğunuz sektörde rakiplerinizin kimler olduğunu buluyoruz. Rakip analizi yaparak neler yapmanız gerektiğini tek tek not ediyoruz. Rakipleriniz Hangi anahtar kelimelere yoğunlaşmış ve maliyet olarak ne ödeme yapmışlar bunları detaylı şekilde sizlere sunuyoruz.

Rakip Firmanın reklam için kullanmış olduğu anahtar kelimeleri bularak, aynı ve ya benzer anahtar kelimelere reklam çıkmanızı sağlıyoruz. Hangi platforma nasıl reklam vermeniz gerektiğini en ince detayına kadar belirtiyoruz.

  • Anahtar Kelime Analizi

Google Adwords Reklam Vermek

Google Adwords olmazsa olmazı Anahtar Kelimelerdir. Sizi müşterilerinizin karşısına doğru şekilde çıkmanızı sağlayan anahtar kelimelerdir. Anahtar Kelime seçimi aranma hacmi ve maliyet olarak göz önünde bulundurulur. Anahtar Kelime ve Reklam alaka düzeyini arttırarak minimum maliyet ile maksimum kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

  • Negatif Anahtar Kelimeler

Google Adwords Reklamlarınızda size dönüş sağlamayacak ve reklam kalite puanınızı düşürecek anahtar kelimeleri engelliyoruz. Bu şekilde boşa ödeme yapmamış oluyorsunuz. Negatif Anahtar kelimeler ile alakasız reklamlara son veriyoruz.

  • Reklam verdiğiniz Konum

Reklamlarınızın nerede görünmesini istiyorsunuz? İstanbul’a Hizmet sağlıyorsanız Ankara’da reklamınızın görünmesi ve tıklanması size bir şey kazandıracak mı? Hizmet sağladığınız bölgelere reklamlarınızı çıkarıyoruz.

  • Sahte Tıklamalar ve Saldırılara Son

Web Sitenize Entegre edeceğimiz yazılımlar sayesinde Kullanıcıların hareketlerini izleyebileceğiz. Sahte Tıklamalar ve Saldırılara son. Google Adwords Sahte Tıklamalar ve saldırılarını %90 Engelliyoruz.

  • Düşük Maliyet ile Üstte Görünün

Google Adwords reklamlarınızın ve web sitenizin optimize ayarlarını yaparak düşük maliyet ile üst sıralarda görünmenizi sağlıyoruz. Web siteniz ile Reklamlarınızın Alaka düzeyini Arttırıyoruz. Düşük Maliyet ile Maksimum kazanç sağlıyoruz.
Google Adwords Sınır Belirlemek

Sertifikalarımız

 
Google Analytics Individual Qualification
Shopping ads Certification
Google Ads Video Certification
 

Google Ads Search Certification
Google Ads – Measurement Certification
Google Ads Display Certification

Detaylı Bilgi İçin Dilediğiniz Sertifikaya Tıklaya Bilirsiniz ve ya https://skillshop.exceedlms.com/profiles/fe464ad8fabe4b7094ecfeb3e40d7593 ziyaret edebilirsiniz

Teklif Al
Hızlı İletişim: 0 531 700 09 33

selahattin

https://www.selahattin.com

5 Yorum

  1. Beyaz eşya reklamlarimiz surekli askiya aliniyordu. 2 aydir selahattin bey ile calisiyoruz sorunsuz. Ne zaman arasak anlik cevaplar veriyor cok tesekkur ediyorum. Bulundugumuz cevrede surekli ilk siralardayiz.

  2. Selahattin bey ile yeni tanistik. Beyaz eşya sektöründe sürekli askıya alınan hesaplarınızı elden geçirdi. Şu an sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz. Çok teşekkür ediyorum.

  3. Selahattin bey ile yaklaşık 4 aydır çalışıyoruz. Sürekli askıya alınan hesaplarımızı düzene soktu. Daha düşük bütçe ile daha iyi konumda görünmeye başladık. Teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyiki varsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Ara
Kapalı