fbpx
Google AdWords

Adwords ajansı

Google Adwords Ajansı İle Çalışıp Daha Fazla Kazanmaya Ne Dersiniz?

Adwords ajansı sizler için googlenin var olan Adwords reklam hizmeti için aracı olan ve destekçi olan Ajanslar diyebiliriz. Bazı Seo Ajansları bu hizmeti veriyor olsa da, yaşanan sıkıntıların çok olmasından dolayı bu hizmetten uzak duran Seo ajans sayısı oldukça fazladır.

Seo Öğrenmeye Ne dersiniz ? Ücretsiz seo eğitimine sahip olmak için yorum yaparak talepte bulunabilirsiniz.

Son günlerde Google Adwords oldukça dikkatli ve kuralcı davranmaya başlamıştır. Bir çok Adwords hesabı askıya alınmaya başlanmıştır. Bunun en büyük nedeni ise kayıt olunan mail adresinin kullanıcı bilgileri ile ödeme yapılan kart bilgilerinin uyuşmamasıdır.

Google Adwords hesabınızın askıya alınması durumunda mail adresinizi ve adwords bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan itirazda bulunma şansınız oluyor. Haklı bulunduğunuz taktirde reklam yayınına devam edebilirsiniz.

Adwords reklam ajansı
Adwords Reklam Ajansları

Adwords reklamlarına hakim ve deneyimli ekiplerden oluşan bu ajanslar sizlere en iyi hizmeti vermeye özen gösterirler. Bu ajanslar ile iş yaptığınızda aylık ve ya yıllık Adwords Danışmanlık adı altında ödemeler yapmaktasınız. Danışmanlık ödemesi dışında kendi hesabınıza istediğiniz kredi kartını ve ya banka kartını tanımlayarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam seçeneği olarak hedef kitlenize en kısa şekilde nasıl ulaşabilirsiniz ? bunun yanıtını bilerek reklam seçeneğine karar verin. Bir web siteniz var ise ve size burdan telefon çağrısı ile iş gelecek ise, reklamı direk var olan mobil numaranıza yönlendirmeniz çok daha kısa sürede müşterinizin size ulaşmasını sağlayacaktır.

Geç açılan bir web siteye Adwords reklamı çıkmanız, müşteri ve para kaybına neden olacaktır. Önce web sitenizin tam bittiğinden ve hızlı açıldığından emin olmalısınız.

Google Adwords Danışmanlığı

Adwords son zamanlarda kritik kurallar getirmiş olsa da sizler için en iyi reklamları oluşturmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile hedef kitlenizin analizini yaparak, minimum gider ile maksimum verimi elde etmeniz için reklamlarınızın düzenli optimizasyonunu yapmaktayız.

Adwords Hakkında Daha Fazla Bilgiye  https://www.selahattin.com/google-adwords/ Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

 

4.7/5 - (14 {Oy})

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Ara